Kancelaria

 

Szanowni Państwo,

 

Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Błaszkiewicz z siedzibą w Warszawie jest firmą prawniczą świadczącą usługi z zakresu szeroko pojmowanej pomocy prawnej na rzecz: mikro, małych, średnich przedsiębiorstw, instytucji państwowych i samorządowych, osób prawnych oraz osób fizycznych.

Kancelaria świadczy usługi głównie na terenie województwa mazowieckiego, w szczególności na terenie m.st. Warszawy i okolic. Jednakże na życzenie Klienta możliwa jest również reprezentacja i prowadzenie spraw Klienta na terenie całego kraju.

Radca Prawny Daniel Błaszkiewicz jest wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie.

Kancelaria świadczy usługi w ramach stałej obsługi prawnej oraz zleceń jednostkowych. Poza reprezentowaniem Klientów przed sądami i innymi organami oferujemy także inne usługi prawne, takie jak prowadzenie negocjacji, sporządzanie opinii prawnych, analiz, sporządzanie projektów umów, statutów i innych aktów prawnych oraz obsługę korporacyjną przedsiębiorstw.

Kancelaria świadczy swoje usługi w oparciu o język polski, jak i angielski.

Wyrażam nadzieję, iż dotychczas zdobyte doświadczenie zawodowe oraz najwyższe standardy świadcznej pomocy prawnej, spotkają się z Państwa strony z miłym przyjęciem.

 

Z wyrazami szacunku,

r.pr. Daniel Błaszkiewicz